




Крісло-шезлонг Novator SH-7 Green
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 72 см |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 45 см |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Подушка-підголівник | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Комплектація підлокітниками | Да |
- Ціна: 2 339 ₴



